Biura detektywistyczne

W Polsce działa aktywnie aż kilkaset biur detektywistycznych. Większość z nich to biura opierające się o pracę jednego lub dwóch prywatnych detektywów. Agencje detektywistyczne złożone z kilku filii i obejmujące swoim zasięgiem cały teren Polski należą do rzadkości.

 

Ogólnopolskie biura detektywistyczne:

Niezależne Biuro Śledcze – największe w województwie pomorskim biuro detektywistyczne, które posiada swoje przedstawicielstwa w Gdańsku, Gdyni, Słupsku i Elblągu. Dzięki współpracy z innymi dobrymi agencjami detektywistycznymi posiada zdolność operacyjną na terenie całego kraju i Europy.

Agencja Detektywistyczna Detektyw – ogólnopolskie biuro detektywistyczne oferujące swoje usługi Klientom indywidualnym oraz biznesowym. Detektywi działają w Gdańsku, Gdyni, Tczewie, Słupsku, Elblągu, Olsztynie, Suwałkach, Bydgoszczy, Toruniu, Grudziądzu, Łodzi, Koszalinie i Szczecinie. Misją Agencji Detektywistycznej Detektyw jest dostarczanie wysokiej jakości usług w przystępnej cenie.

 

Jeśli chcesz, aby Twoje biuro detektywistyczne znalazło się w tym zestawieniu, skontaktuj się z nami mailowo – serwis@detektywistyczny.net. Zależy nam na tym, aby promować solidne agencje detektywistyczne.